Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosím členy, které jsem na internetu nedohledala o doplnění a zaslání zkoušek
na e-mail:
petra.ruza@atlas.cz
Děkuji P. Růžičková

Amortová Šárka
BLUE CASCAYA NEMERTINI: RHE, ZVV1,
FPr3

Černá Martina
ARLETA Gold Domingo: ZZO, ZM, IPO-V, IPO1
 

Doudová Vanda
BREDY Gatang: ZZO, ZOP, ZM, ZVV1, FPr 1, ZPU 2

Dziura Pavel
CINDY vom Ulises: ZZO, ZOP, FPr3, ZM
4. místo – nejúspěšnější dospělá pracovní fena roku 2008
CRIS z Pyšel: ZZO, FPr2, BH

Hejlková Jitka
ELSA bez PP: ZM, BH, ZVV1, IPO1

Hochmanová Jana
CYRUS Budweisrot

Horová Marta
GREISSY Vombat: ZZO, ZOP, ZM, ZVV1, IPO2, VPG1, FPr1
AIRIS Budweisrot: ZM, ZVV1, BH, FPr3, ZPS1, IPO3, VPG2
1. místo – nejúspěšnější mladá pracovní fena roku 2008
3. místo – nejúspěšnější mladá pracovní fena roku 2009
4. místo – nejúspěšnější dospělá pracovní fena roku 2010
BONITACE: B3, H1b, L1b, povaha 5

Hrdý Jaroslav

Jarošová Kristýna
CARIN Zlatá Moravia: ZOP, ZZO, ZM
BONITACE: A3, B4, F6, H1b, J2, L2, M1b, T2, povaha 7

Javůrková Martina
ELENA Terezský dvůr: ZZO, IPO-V, ZM, FPr1
BONITACE: A9, B1, C11, H1a, J6, K2, L2, L5, M1b, O2, Z1, povaha 3

Kovanda Jaroslav
PHALKO z Melberu: IPO-V, FPr2, BH, ZM, ZVV1

Lisová Anna

Pernisová Markéta

Popovský František

Porembský Tomáš
JOHN ROSS z Amiho dvora
BONITACE: B3, F5, H1a, L1a, M1b, Z6, povaha 4

Reissig Pavel
IREISSY Vombat: ZZO

Růžičková Petra
ING Vombat: ZM, ZVV1, IPO-V, BH, VPG A, FPr2, 2xVPG2, 2xIPO3, VPG3
3. místo – nejúspěšnější mladý pracovní pes roku 2007
2. místo v Závodě RTW IPO1 2008
2. místo – Mikulášský závod KK Kyje 2008
1. místo – nejúspěšnější mladý pracovní pes roku 2008
3. místo + nejlepší poslušnost a nejlepší obrana v RTW CUP IPO1 2009
2. místo + nejlepší poslušnost a nejlepší obrana na MR RTW IPO1 2009
5. místo – nejúspěšnější dospělý pracovní pes roku 2009
2. místo – nejúspěšnější dospělý pracovní pes roku 2010
Účast MR RTW IPO3 2010
5. místo –
RTW CUP IPO3 2011
5. místo + nejlepší obrana na MR RTW IPO3 2011
BONITACE: A3, B1, F4, H1a, S2, povaha 5

Sedláčková Lenka
CHELSEA Vombat: ZZO, FPr1, ZM
BONITACE: B3, F4, H1b, O2, T3, povaha 6

Smetanová Eva

Petr Šťastný
GESY Vombat: ZZO, ZOP, ZPU1, ZPU2, ZM, ZVV1, VPG1, IPO1, IPO2
GWENDA Vombat: ZZO, ZOP, ZM, ZVV1,VPG1, IPO-V, IPO1, IPO2
FRED od Syrůvky: BH, IPO-V, ZVV1, FPr2, VPG A, ZPS1, IPO2, VPG3, IPO3
Účast na MR RTW IPO1 2009
2. místo – nejúspěšnější mladý pracovní pes roku 2009
2. místo ZVV1 závod ligy kraje vysočina Moravské Budějovice
4. místo – MR RTW IPO3 2011
BONITACE: B2, H1a, K2, L1a, M1a, Z1, povaha 5

Vagenknechtová Elen
IRENE z Amiho dvora: ZZO, ZM, FPr1
BONITACE: B4, F4, H1a, M1b, povaha 6

Veselá Jana
JERRY Vombat: ZZO
3. místo – nejúspěšnější mladý pracovní pes roku 2008

Veselá Štěpánka
ARA z Pyšel: ZZO, ZM, ZVV1, IPO-V, IPO1, FPr1, FPr2, VPG1
BONITACE: B4, C5, H2a, M1b, povaha 5
4. místo – nejúspěšnější dospělá pracovní fena roku 2009

Záhorová Hana
TARA Mivanga: ZZO, ZM
AURA AFRIKA Tarami:

Zavoralová Lucie
FRENN Vombat: ZZO, ZM, ZVV1, ZPO1, ZPS1, FPr1, FPr2, FPr3, SchHA, SchH1, SchH2, ZZZ, ZZP1, 2x ZZP2, ZZP-N, ZVP1, ZLP1, ZLP2, RH-E, VZ1, VZ2
6. místo – nejúspěšnější dospělá pracovní fena roku 2007
HIKKO Vombat: VZ1, VZ2, ZZO, ZM, ZVV1, IPO-V, FPr1, FPr2, ZZZ
JULY Vombat: ZZO, BH, ZM, FPr2, ZVV1
BONITACE: povaha 5

Zíta Lubor